Sausage Man Mod APK 13.19 (Unlimited money, candy)

Name is the most famous version in the series of publisher XD Entertainment Pte Ltd
Publisher XD Entertainment Pte Ltd
Genre Aksiyon
Size
Version 13.19
Total installs 10,000,000
Update April 29, 2022
MOD Unlimited money, candy
Android Android Aksiyon
4.3 ( 549 ratings )
Price: $0
Download

Sausage Man, başrollerinde sosislerin yer aldığı çizgi film tarzı, rekabetçi bir atış, battle royale oyunudur. Zahmetsizce başlayabileceğiniz ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabileceğiniz bir oyundur. Komik ve sevimli sosisleri canlandıracak ve yüksek oktanlı, hayal gücü dolu savaşlarda savaşacaksınız.

[Heyecan verici Savaşlar, Eşsiz Güçlere Sahip Eşya Takviyeleri]
Oyunda gerçekçi balistik yörüngeleri ve hatta nefes kesici özelliği ile akıcı ve sert bir savaş sistemi ile karşılaşacaksınız. Bu arada oyun size, siz ve takım arkadaşlarınız arasındaki dostluk ve karşılıklı anlayışı test edebilecek Flare Guns, Diriliş Makineleri, Taktik Kapaklar ve Kimlik Kartı Sistemleri sağlar.

[Taze Oynanış, Hayal Gücünüzü Serbest Bırakın ve Etrafta Dolaşmanın Keyfini Çıkarın]
Savaş alanınızda dövüşlerden daha fazlası var – her yerde sevimlilik ve neşe bulacaksınız. Burada, bir Lastik Top üzerinde şarkı söyleyebilir, zıplayabilir ve silahlarınızı ateşleyebilir veya düşmanlarınızın hassas atışlarından kaçınmak için Çift Zıplama kullanabilirsiniz. Ayrıca bir Cankurtaran Şamandırası takabilir ve suda başkalarıyla yüz yüze silahlı bir savaş yapabilirsiniz. Düştüğünüzde, ağlayan küçük bir sosisin haline dönüşeceksiniz. Düşen takım arkadaşlarınızı “Haydi” eylemi ile alabilirsiniz.

[Tatlım Kaba Görünümler, Bu Neşeli Partinin Yıldızı Olun]
Oyunun kaba ama sevimli görünüm sistemi, şimdiye kadarki en popüler sosis olmanıza yardımcı olacak. Eşsiz Parti Kartı sistemi verilerinizi, görünümlerinizi ve başarılarınızı kaydederek diğer sosislere ne kadar sevimli olduğunuzu gösterir. Ayrıca Koi, Cyberpunk ve Maid dahil olmak üzere çeşitli ilginç kostüm setlerinin yanı sıra üfleme öpücükleri, büyülü kız dönüşümleri gibi utanmazca sevimli pozlar sunar. Ayrıca “Beyaz İç Çamaşırını Kaldır-Bayrak Kaldır” gibi Kabarcık Emojilerini de kullanabilirsiniz. ” ve diğer sosislerle etkileşime geçmek için “Adaletsizlik Hakkında Vızıldama”.
Burada, savaş alanında yüzlerce düşmanı öldürmek için “yaramazlığınıza” ve “tatlılığınıza” güvenecek ve partinin kralı olacaksınız!

Whats New

1. New Season SS2: The Wolf is Coming! This is a fairytale of Sausage Man. Gather your friends and sign up for some action. For the first time ever, this Season Pass offers a skin for your Excalibur.
2. New Seasonal Functional Equipment: Wolf King Legend Card - Become the Wolf King and strike with sharp claws. Everyone falls prey to you.