Instasize MOD APK v4.0.83 (Premium)

Name is the most famous version in the series of publisher Instasize Inc
Publisher Instasize Inc
Genre Fotoğrafçılık
Size 17
Version 4.0.83
Total installs 50,000,000
Update May 17, 2022
MOD Premium
Android Android Fotoğrafçılık
4.8 ( 347 ratings )
Price: $0
Download
  • Premium Unlocked
  • Ads-Free Access

Instasize’a hoşgeldiniz; sosyal yaratıcılara büyümek için ihtiyaç duydukları araçları, eğitimi ve fırsatları sunmak için varız.

Cep telefonunuzda hızlı,güçlü ve kolay kurgulama için Instasize’a güvenip bu uygulamayı kullanan milyonlarca içerik oluşturucusuna katılın.

Kurgulanmamış resimlerinizi hareket halindeyken bile kurgulayıp saniyeler içinde Instagram’da paylaşılmaya hazır bir gönderi haline getirebilirsiniz. Son kurgu haline ulaşmak için uygulamalar arasında git gel yapma günlerine SON. Tek bir yerde daha fazla düzenleme aracının olması hızlı kurgu yapmanıza, SİZE -> bir sonraki fotoğraf yüklemeniz, takipçileriniz ile iletişim kurmanız ve kendi varlığınızı geliştirmek için daha fazla zaman sağlıyor.

Fotoğraf ya da videolarınızda çok iyi düzenlemeler yapmak için sıkı bir “influencer” olmanıza gerek yok. Hangi seviyede olursa olsun, isteyen herkes paylaştığı fotoğraflara ya da videolara kişisel + profesyonel bir dokunuş ekleyebilir.

FOTOĞRAF VE VİDEOLAR İÇİN DOĞALLIK ARTTIRICI FİLTRELER:

80'den fazla fotoğrafçıdan ilham alan filtreler ile, aradığınız estetiğe uyan bir filtre mutlaka bulursunuz. Ne ile çektiğinize bakmaksızın, herhangi bir fotoğrafa net bir HD görüntüsü verin. TÜM sosyal medya platformlarınız arasında tutarlılık hissi sağlayın. Özel filtreler aylık olarak her ayrıcalıklı üyeye verilir.

KURGU AYARLARI:

Özel kurgulama kolaylığı- netliğini, parlaklığını, ışıklandırmasını, kontrastını ve çok daha fazlasını ayarlayın. Fotoğraflarınızdaki ayrıntıları detaylı bir şekilde ayarlamak istiyorsanız, size yardımcı olabiliriz.

KOLAJ HAZIRLAYICI:

Kullanımı kolay kolaj hazırlayıcımız ile birden fazla fotoğrafı anında bir araya getirin. Çok sayıda fotoğraf şablonu arasından seçim yapın, resimleri hareket ettirin, desenli arka planlar, metin vb. ekleyin – yaratıcı potansiyeliniz sonsuzdur. Gerçekten de arkadaşlarınız ve aileniz için bir tür kolaj oluşturarak hatıraların canlanmasını sağlayın.

PROFESYONEL YAZI TİPLERİ & METİN DÜZELTİCİ:

30'den fazla benzersiz yazı tipi arasından seçim yaparak fotoğraflarınıza ve videolarınıza metin ekleyin. Metin editörümüz geliştirilmiş 10 tane metin tasarımı ile donatılmıştır- sosyal medya için göze çarpan duyuruları hazırlamak için mükemmel. Sosyal medya ile ne yaptığınızı biliyormuşsunuz gibi görünmesi için bir tasarım diplomasına ihtiyacınız yok. Metin düzelticimizin kullanımı kolaydır, çok sayıda renk ve boyut arasından seçim yapmanıza izin verir ve kişisel, yine de profesyonel bir dokunuş eklemenize yardımcı olur. Özel yazı tipleri ayrıcalıklı aboneler tarafından kullanılabilir.

AYRICALIKLI INSTASIZE:

Ayrıcalıklı Instasize ile potansiyel yaratıcılığınızın kilidini açın. Ayrıcalıklı Instasize sürümüne yapılan yükseltme, AYLIK olarak güncellenen özel filtrelerin, yazı tiplerinin ve düzenleme araçlarının kilidini anında açar. Evet, doğru okudunuz! Ayrıcalıklı abonemiz olduğunuzda size aylık olarak yeni özellikler sunuyoruz. Bilhassa içerik oluşturucular için hazırlanmış en iyi fotoğraf ve video araçlarını deneyimleyin.

Ayrıcalıklı abonelik aylık 4.99$ olup, her ay güncellenen tüm filtre koleksiyonumuza, güzellik rötuşlama araçlarına ve profesyonel yazı tiplerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu abonelik 24 saat önceden iptal edilmediği sürece her ayın sonunda otomatik olarak 4.99$ karşılığında yenilenir. Abonelik ücreti, satın alma onayı ile iTunes hesabınızdan tahsil edilir. Aboneliğinizi yönetebilir ve satın alma işleminden sonra “Ayarlar”a giderek otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz. Aktif kullanım süresi boyunca mevcut abonelik iptaline izin verilir.

Kullanım Şartları:
http://instasize.com/terms

Gizlilik Politikası:
http://instasize.com/privacy

Whats New

New Border Packs + Filters released monthly. Check out what’s new:

+ Stability enhancements