Grand Prix Story 2 Mod Apk 2.5.1

Name is the most famous version in the series of publisher Kairosoft
Publisher Kairosoft
Genre Simülasyon
Size 49.62 MB
Version 2.5.1
Total installs 500,000
Update May 12, 2022
MOD Unlimited money, fuel
Android Android Simülasyon
4.4 ( 719 ratings )
Price: $0
Download

Arkanıza yaslanın ve bu yarış ekibi yönetim simülatöründe damalı bayrağı yarışırken arabalarınızın hız rekorları kırdığını izleyin.

İstediğiniz her tür aracı seçin ve mükemmel makinenizi tasarlamakla meşgul olun. Tam potansiyellerini ortaya çıkarmak için mekaniği eğitin ve size şimdiye kadarki en hızlı arabaları üretmelerini sağlayın. Sürücülerinize de koçluk yapmayı unutmayın. Kullandıkları makineler kadar iyi olmaları gerekiyor.

Her parkurun kendine özgü özellikleri vardır – aynı yarışta tüm yarışları kazanamazsınız! Her piste uygun parçalarla araçlarınızı özelleştirin ve her yarışta esinleneceksiniz. Ayrıca, hem arabalarınızı hem de parçalarınızı yükseltebilirsiniz.

Süper hız artışı için kullanabileceğiniz özel bir yakıt türü de vardır. Doğru anı seçin ve ilerledikçe dikiz aynasında rakiplerinizin küçüldüğünü görmenin tadını çıkarın.

İşletmedeki en iyi mürettebatı yaratın ve yarış dünyasında kendinize bir isim verin.
===
* Tüm oyun ilerlemesi cihazınızda saklanır. Uygulama silindikten veya yeniden yüklendikten sonra verileri kaydetme geri alınamaz.

Tüm oyunlarımızı görmek için "Kairosoft" u aramayı deneyin veya bizi https://kairopark.jp adresinden ziyaret edin. Hem oynaması ücretsiz hem de ücretli oyunlarımıza göz atmayı unutmayın!

En son Kairosoft haberleri ve bilgileri için Twitter'da kairokun2010'i takip edin.