FaceMagic Mod APK 1.10.6 (Pro/Premium effect)

Name is the most famous version in the series of publisher Insight Technology LTD
Publisher Insight Technology LTD
Genre Eğlence
Size 6
Version 1.10.6
Update -
MOD Pro/Premium effect
Android Android Eğlence
( 181 ratings )
Price: $0
Download
  • No ads

***Herhangi bir videoyu yükleyin,Herhangi bir yüzü değiştirin***
Instagram'da aynı eski özçekimleri tıklayıp yayınlamaktan sıkıldınız mı?
İkonik somurtkanlığı aştınız ve bu süreci sarsacak bir şey mi arıyorsunuz?
FaceMagic sizi uçurmak için burada. FaceMagic, yüzünüzü gifler, videolar, fotoğraflar ve benzeri şeylerde değiştirmenize olanak tanıyan, AI teknolojisiyle desteklenen, AI tabanlı bir yüz takas uygulamasıdır. AI'daki gözle görülür büyüme, oyunlarda, video oyunlarında, filmlerde, seyahatte vb. ilerlemeler sağlamıştır. Bu uygulama, tıklamalarınızla yaratıcı olmanız için bir adım öne geçmenize olanak sağladığı için normal özçekimleriniz ve resimleriniz üzerinde benzersiz bir dönüş sağlar. Bir meme yapın, arkadaşlarınızı dans ettirin veya ikonik TV şovlarında ve filmlerinde kendinizi değiştirin.

***Sizin için benzersiz bir sihir özelliğimiz var:***
Birkaç tuşa basarak bu teknolojiyi istediğiniz kadar keşfedin, evde oturun ve kreasyonlarınızı sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızla eğlenin. Normal fotoğraflarınızdan çok farklı olan içerik yayınlamak, eski fotoğrafları memlere dönüştürmek ve her şeyden ve her şeyden gülmek için eğlencelidir. Yüz değiştirmenin ve biçim değiştirmenin profesyoneller için bir beceri olduğunu düşünüyorsanız, FaceMagic fikrinizi değiştirmek için burada. Yüzünüzü değiştirirken ve ikonik TV ve tüm zamanların en sevdiğiniz film kliplerinde farklı bir kişi olurken sizi şaşırtacağız. Yüz düzenleyicilerini ve yüz değiştirme teknolojilerini kullanarak, memlerde yüzünüzü değiştirerek veya yüzünüzü değiştirerek ünlü bir benzer olabilirsiniz.

***Kullanıcılar tarafından sevilen FaceMagic Özellikleri***
Oldukça eminiz; Başladığınızda, ister ikonik bir film sahnesini yeniden yapmak ister en sevdiğiniz memlerde yüzünüzü değiştirmek olsun, bu uygulamanın tüm özelliklerini keşfetmeyi bırakamayacaksınız; FaceMagic her şeye sahip:
* FaceMagic ile arkadaşlarınızla paylaşmak, bununla ilgili memler oluşturmak veya sadece kendinizle dalga geçmek için komik filmler veya görüntüler oluşturabilirsiniz.
* FaceMagic, aynı anda çok sayıda karakteri takas etmenize izin verdiği için, Birden Çok Yüzle Yüz Değiştirme özelliğini kullanın. Tüm arkadaş grubunuzu eğlenceli kompozisyonlarda bir araya getirebilirsiniz.
* Siz ve eşiniz, kendinizi en sevdiğiniz film planlarına akıllıca yerleştirebilir ve iyi bir kahkahayı paylaşmak için bunları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz.
* Yüzünüzü ünlülere veya film karakterlerine dönüştürmek için inanılmaz yüz değiştirme teknolojisini kullanın.
* Canlı yüz ve cinsiyet değiş tokuşları ile deney yapın.
* Yaptıktan sonra TikTok, Instagram, Facebook, Snapchat ve hatta Twitter'daki herkesle harika yüz takaslı klibinizi, yüz morf malzemenizi ve esprili memenizi gönderin.
* FaceMagic, modaya uygun içerik oluşturmak için kullanabileceğiniz Güncel bir Video, GIF ve fotoğraf Kaynağı sunar.

– Kullanım Koşulları: https://www.facemagic.ai/terms-of-use/index
– Gizlilik Politikası: https://www.facemagic.ai/privacy/index
Herhangi bir soru, sorun veya işbirliği talebi olması durumunda, feedback@facemagic.ai adresinden bizimle iletişime geçin.

Whats New

bug fixes and improvements.