Citampi Stories Mod APK 1.71.015r (Unlimited money, Unlimited everything)

Name is the most famous version in the series of publisher Ikan Asin Production
Publisher Ikan Asin Production
Genre Rol Oyunu
Size 11
Version 1.71.015r
Total installs 1,000,000
Update March 11, 2022
MOD Unlimited money, Unlimited everything
Android Android Rol Oyunu
3.8 ( 184 ratings )
Price: $0
Download
  • Unlimited money
  • Unlimited everything

NOTE:

Step 1: Download and install Lucky patcher But don't open it.

Step 2: Download and install apk mod.

Step 3: Open game and buy with real money in shop.


Yedi güzel kızı tanıyın ve bu hayatta ve romantik RPG'de sevgilerini kazanın. O özel anime kızını gelininiz, karınız ve çocuğunuzun annesi olmasını teklif edin ve evlendirin.
Ebeveyninizin borcunu ödemek ve mutluluğunuzu bulmak için Citampi kasabasına taşınmaya karar verdiniz. Ancak, orada çok daha fazlasını da buldunuz! Bu piksel sanatı – anime oyununda karakterinizin benzersiz ve romantik hikayesini bulun.
Yapacak çok şey var! Bu sanal hayatta çeşitli ilginç işler bulun, Mini çiftliğinizde/bahçenizde meyve ve sebze yetiştirin, atılacak eşyalar, bulunacak hazineler, yakalanacak balıklar ve yapılacak şeyler bulun. Bu hikaye simülasyonunda karakteriniz ve tüm Citampi vatandaşları için tüm hikayeleri ve ara sahneleri bulun. Günlük yaşamlarında onları tanıyıp onlara yardımcı olurken her bir karakterin el yapımı hayat hikayelerini ve renkli kişiliklerini keşfedin.
Bir ailen olsun! Bu aşk hikayesinde romantizm düğünden sonra bitmedi. Aile hayatınızı iyileştirmek için görevler yapın. Karınız hamileyken ona balık ve sebze verin. Onu mutlu etmek için çeşitli giydirme kostümleri satın alın. Elektrik kesintilerini önlemek için faturalarınızı ödemeyi unutmayın. Bu rol yapma hikayesinde bir ilişkide bekarlıktan aile hayatına kadar hayatı keşfedin.
Çocuğunuzu büyütün! Bir bebekten yeni yürümeye başlayan bir çocuğa, sağlıklı bir erkek/kız çocuğuna dönüşürken farklı şeyler yapın. Onu beslerken etiket oynamak, çocuğun ihtiyaçları için çeşitli eşyaları avlamak ve teslimatçının kaybolurken evinize ulaşmasına yardımcı olmak gibi şeyler yapın! Ona görevlerinde sana yardım etmesini öğret!

Whats New

BUGFIX version:
- fixed online save error when user have bad ending (game over CG)
- Upgraded android requirement to android 6 to prevent ANR problems when changing screen
- Added local ad for merchandise (Indonesian only)
- Added checks for deferred purchases in IAP